Team leader

Pracovní místo ( Team leader ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Chcete pracovat pro společnost se skvělým obchodním konceptem a výrobky, které kvalitou a exkluzivitou předčí vše ostatní na českém trhu? Chcete být ve skvělém týmu lidí, kteří tvrdě pracují a na svoji práci jsou hrdí? Máte zkušenosti s koučinkem a chuť podstoupit placený Trainee Program o délce 6 měsíců?

Náš klient, v oblasti přímého prodeje mražených potravin hledá nového flexibilního Team leadera.

Nabízíme:

• zázemí silné mezinárodní společnosti
• zajímavé finanční ohodnocení s motivační složkou
• osobní automobil i k soukromému využití ihned po nástupu
• důkladné zaškolení
• stravenky
• slevy na prodejní sortiment

Náplň práce:

• školení a podpora obchodních zástupců v terénu
• koučink obchodních zástupců
• příprava denních tras a jejich optimalizace
• podpora manažera pobočky v motivaci obchodního týmu a podpora marketingových aktivit

Požadujeme:

• touhu po úspěchu, ambicióznost
• samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost
• praxi min. 2 roky (v oblasti prodeje, přímý prodej výhodou)
• znalost NJ nebo AJ výhodou
• minimálně středoškolské vzdělání
• časová flexibilita
• flexibilita v rámci ČR – ochota cestovat

Zaujala Vás naše nabídka? Pokud splňujete požadavky a máte chuť zapojit se do tohoto týmu, neváhejte a zašlete Váš strukturovaný životopis v českém jazyce.

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http: //www.adecco.cz/Prohlaseni.html