Manažer zahraničního obchodu

Pracovní místo ( Manažer zahraničního obchodu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pro významnou výrobní a obchodní společnost sídlící v okrese Náchod hledáme vhodného kandidáta na pozici - Manažer zahraničního obchodu
Náplň práce:
· Rozvoj a péče o stávající zákazníky v oblasti střední Evropy
· Akvizice nových zákazníků – produkty z agro oblasti
· Monitoring trhu
· Pravidelný reporting vedení společnosti

Požadujeme:
· SŠ/VŠ chemického či zemědělského zaměření výhodou
· Prokazatelné zkušenosti z oblasti obchodu, oblast agro výhodou
· Znalost trhu a odborná znalost agro produktů výhodou (substráty, hnojiva…)
· Ochota cestovat v rámci střední Evropy (50% pracovní doby na cestách)
· AJ – komunikativní úroveň podmínkou

Nabízíme:
· Prací v zavedené významné společnosti
· Služební vůz k soukromým účelům
· Plat složen z motivační fixní mzdy a z bonusů na základě obratu
· Možnost cestovat v rámci střední Evropy
· 5 týdnů dovolené, stravenky, telefon, PC

Zaujala Vás naše nabídka? Pak neváhejte a zašlete Váš strukturovaný životopis společně s motivačním dopisem na adresu kamila.stejskalova@adecco.com , telefon 602 789 870
Těšíme se na spolupráci s Vámi.