Vedoucí technik požární ochrany

Pracovní místo ( Vedoucí technik požární ochrany ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Významnánadnárodní výrobní společnost sídlící v Novém Městě nad Metují hledá do týmu poprodejních služeb vhodné kandidáty na pozici VEDOUCÍ TECHNIK POŽÁRNÍ OCHRANY

Pracovní náplň:
Zabezpečování vybavení požární technikou, požárně-bezpečnostním zařízením, přenosnými hasicími přístroji a zajišťování jejich revizí a kontrol. Příprava a sledování podmínek pro hašení požáru a pro záchranné práce (volné příjezdové komunikace, nástupní plochy, únikové cesty, volný přístup k nouzovým východům, k rozvodným zařízením, uzávěrům vody, plynu, topení, k věcným prostředkům požární ochrany), organizace, výcvik a řízení požární jednotky. Označování pracovišť bezpečnostními značkami. Kontrola dodržování předpisů o požární ochraně na pracovištích. Provádění školení o požární ochraně a odborné přípravy preventistů požární ochrany a zaměstnanců zařazených do preventivních požárních hlídek. Vedení dokumentace požární ochrany, revize EPS a EZS. Řízení ostrahy a ochrany majetku společnosti.
Požadujeme:
ukončené VŠ nebo SŠ vzdělání technického zaměření praxe u VŠ 5 let, u SŠ 10 let odborná způsobilost podle § 11 zákona č. 133/85 Sb. odborná způsobilost pro funkci velitele jednotky komplexní přehled a znalosti v oblasti PO řidičské oprávnění skupiny C zkušenosti s vedením lidí a řízením projektů schopnost vedení jednání s orgány státní správy znalost práce na PC (MS Office)
Za dobře odvedenou práci vám nabízíme:
dlouhodobé a perspektivní zaměstnání s možností profesního a osobního růstu odpovídající finanční ohodnocení benefity společnosti: příspěvek na