Obchodní zástupce - manažer prodeje

Pracovní místo ( Obchodní zástupce - manažer prodeje ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pro atraktivní výrobní společnost sídlící v lokalitě Písek hledáme vhodného kandidáta na pozici Obchodní zástupce - manažer prodeje.
Popis pozice: - zvyšování ziskovosti a naplněnosti výroby - obchodní činnost, komunikace se zákazníkem - marketingová činnost - vedení a koordinace zaměstnanců, rozdělování úkolů, kontrola plnění, hodnocení zaměstnanců - vedení příslušné dokumentace
Požadavky: - VŠ ekonomického směru - 5 let praxe, minimálně 2 roky v obchodu - komunikativní NJ nebo AJ - ŘP sk. B, uživatelská znalost MS Office, znalosti prodejních technik, zkušenosti s vedením lidí
Nabízíme: - práci v rozvíjející se společnosti - motivační mzdové ohodnocení - firemní benefity

Zaujala Vás naše nabídka? Pak neváhejte a zašlete svůj strukturovaný životopis společně s motivačním dopisem na adresu monika.reznickova@adecco.com, tel. 721 258 307.
Těšíme se na spolupráci s Vámi!