Specialista logistiky

Pracovní místo ( Specialista logistiky ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pro našeho významného klienta, výrobní společnost, hledáme vhodné kandidáty na pracovní pozici:

SPECIALISTA LOGISTIKY

Požadujeme:
· SŠ/VŠ technického směru
· aktivní znalost AJ a NJ
· praxi na obdobné pozici 3 roky
· znalost logistických procesů interní a externí logistiky, projektové řízení
· rozvinuté technické uvažování
· uživatelská znalost MS Office, základní znalost SAP
· řidičský průkaz sk. B, ochotu jezdit na služební cesty
· dynamický přístup k práci, cílevědomost, profesionální vystupování

Náplň práce:
· řešení logistických systémů a konceptů při přípravě nových projektů
· koordinace činností v rámci logistiky
· optimalizace logistiky u zákazníků a dodavatelů
· zefektivnění logistických procesů
· spolupráce na řešení úkolů ostatních útvarů spojených s logistikou

Nabízíme:
· zázemí a jistotu úspěšné a trvale se rozvíjející společnosti
· příjemné pracovní prostředí
· příležitost k profesnímu růstu
· zaměstnanecké výhody
· nástup dle dohody

V případě zájmu zasílejte Vaše životopisy na e-mailovou adresu petra.vitova@adecco.com tel. 725 562 671

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http: //www.adecco.cz/Prohlaseni.html