Strategický nákupčí se znalostí čerpání peněz z EU

Pracovní místo ( Strategický nákupčí se znalostí čerpání peněz z EU ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Máte zkušenosti z oblasti nákupu?
Mluvíte anglicky?
Tak hledáme právě Vás!
Pro našeho významného klienta hledáme vhodné uchazeče na pozici:

Strategický nákupčí se znalostí čerpání peněz z EU fondů

Požadujeme:
· SŠ/VŠ vzdělání
· velmi dobrou znalost anglického jazyka
· praxe na podobné pozici podmínkou
· znalost čerpání peněz z EU fonfů
· aktivní přístup k práci, schopnost samostatného rozhodování a řešení problémů
· uživatelskou znalost MS Office

Náplň práce:

· zodpovědnost za spolupráci s danými dodavateli, vyhledáváních nových dodavatelů
· vedení výběrových řízení, sjednávání obchodních podmínek
· objednávání služeb a neskladového materiálu
· podílení se na zlepšování a snižování nákladů
· vedení příslušné administrativy a reporting

Nabízíme:
· motivující platové ohodnocení
· zázemí silné a stabilní mezinárodní společnosti
· široká škála zaměstnaneckých benefitů
· nástup možný ihned

V případě Vašeho zájmu zašlete životopis na e-mailovou adresu petra.vitova@adecco.com tel. 725 562 671

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http: //www.adecco.cz/Prohlaseni.html