Nákupčí – elektro komponenty

Pracovní místo ( Nákupčí – elektro komponenty ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Zajímá Vás nákup v oblasti automotive?
Máte zájem pracovat v úspěšné mezinárodní společnosti? Pak hledáme právě Vás!

Náplň práce
• odpovědnost za dodržování a rozvoj nákupní politiky
• vytváření a správa sítě vhodných dodavatelů a jejich smluvní zajištění
• odpovědnost za strategické zajištění materiálů
• optimalizace cenových, dodacích a platebních podmínek
• zastřešení nákupu náhradních dílů, nákupu služeb a nákupu investic
• zajištění komunikace s dodavateli a jejich pravidelné hodnocení

Požadujeme
• SŠ/VŠ vzdělání elektro nebo technického zaměření
• praxe v oblasti nákupu elektro komponentů min. 3 roky
• anglický jazyk na pokročilé úrovni
• zkušenosti v nákupu v oblasti automotive
• dovednost vyjednávat
• uživatelská znalost MS Office
• řidičský průkaz sk. B

Nabízíme
• seberealizaci ve stabilní společnosti
• odpovídající platové ohodnocení
• zaměstnanecké benefity
• možnost osobního a profesního růstu
• zajímavou a různorodou práci

Zaujala Vás naše nabídka? Pokud ano a splňujete požadavky, pak neváhejte a zašlete co nejdříve Váš životopis na adresu petra.vitova@adecco.com
Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http: //www.adecco.cz/Prohlaseni.html