Výrobní konstruktér

Pracovní místo ( Výrobní konstruktér ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Významnánadnárodní výrobní společnost sídlící v Novém Městě nad Metují hledá do týmu poprodejních služeb vhodné kandidáty na pozici VÝROBNÍ KONSTRUKTÉR.

Požadavky:
• ukončené středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání technického zaměření
• VHODNÉ PRO ABSOLVENTY!
• znalost práce v 2D AUTOCAD a 3D ProE
• znalost anglického jazyka mírně pokročilý
• znalost technických norem a předpisů z oboru
• samostatnost, kreativitu
• schopnost práce v týmu
• nástup dle dohody

Náplň práce:
• provádění konstrukčních úprav strojů dle požadavků jiných útvarů a komisí
• zhotovování konstrukčních změn a realizace schválených změn ve všech navazujících útvarech

Nabízíme:

• perspektivní zaměstnání
• finanční ohodnocení na základě předem stanovených cílů
• benefity společnosti: příspěvek na dojíždění, penzijní připojištění, životní pojištění, zvýhodněné stravování
• týden dovolené nad rámec zákona

Zaujala Vás tato pozice a chtěli byste se dozvědět více? Proto obratem zasílejte Vaše životopisy na e-mailovou adresu kamila.stejskalova@adecco.com , nebo volejte na tel. 602 789 870.

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http: //www.adecco.cz/Prohlaseni.html

By submitting information, you consent to the collection and processing of your personal data for employment and job placement. More on privacy here: http: //www.adecco.cz/Prohlaseni.html