Manažer prodeje náhradních dílů

Pracovní místo ( Manažer prodeje náhradních dílů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pro našeho klienta, významnou nadnárodní automotive společnost, hledáme vhodné kandidáty na pozici

MANAŽER PRODEJE NÁHRADNÍCH DÍLŮ

Požadujeme:

SŠ/VŠ zdělání
Minimálně 2 roky zkušenosti v oblasti prodeje
Zkušenosti s prodejem náhradních dílů výhodou
Výborná znalost AJ
Komunikační a prezentační dovednosti
Technické znalosti z oblasti automotive výhodou

Náplň práce:
Poskytování podpory oddělení Parts and Services a dealerům
Péče o zákazníky v rámci ČR
Provádění a dodržování podnikových politik, procesů a směrnic
Identifikace klíčových dealerů a zákazníků, kteří mají potenciál pro růst
Monitoring finančních parametrů prodejců podle KPIs společnosti
Tvorba motivačních programů pro dealery

Nabízíme:

Stabilitu a zázemí úspěšné nadnárodní společnosti
Motivační platové ohodnocení
Lákavé firemní benefity
Růst ve firmě i skupině
Možnost dalšího osobního rozvoje a vzdělávání
Příjemné pracovní prostředí

V případě zájmu zasílejte Vaše životopisy na e-mailovou adresu kamila.stejskalova@adecco.com , tel. +420 602 789 870.
Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http: //www.adecco.cz/Prohlaseni.html
By submitting information, you consent to the collection and processing of your personal data for employment and job placement. More on privacy here: http: //www.adecco.cz/Prohlaseni.html