Materiálový Inženýr

Pracovní místo ( Materiálový Inženýr ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pro dynamickou výrobní společnost hledáme vhodného kandidáta na pozici:
MATERIÁLOVÝ INŽENÝR

Očekáváme:
- VŠ vzdělání technického směru, specializace na strojírenské materiály výhodou
- znalost AutoCAD
- komunikativní znalost AJ
- dobrá znalost práce na PC
- technické myšlení
- komunikační schopnosti
- ŘP sk. „B“, ochota občas cestovat

Náplň práce:
- zdokonalování základních informačních systémů a zdrojů technické přípravy výroby
- kontrola výkresů výrobků, jejich schvalování, stanovování standardních parametrů výrobků
- sledování vývoje vybraných praktických činností na výrobních linkách
- navrhování procesů zkoušek, jejich řízení, optimalizace a realizace v rámci rozsahu přípravy výroby
- realizace zkoušek v TPV
- záznam ze zkušebních procesů
- komunikace s technickými pracovníky

Nabízíme:
- moderní pracovní prostředí
- zázemí zahraniční stabilní společnosti
- odpovídající finanční ohodnocení
- práci v příjemném kolektivu
- široká škála zaměstnaneckých benefitů

V případě Vašeho zájmu zašlete Váš životopis na petra.vitova@adecco.com , 725 562 671

Těšíme se na spolupráci s Vámi.
Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání.
Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http: //www.adecco.cz/Prohlaseni.html